fbpx

Biuro prasowe

informacje dla mediów

Skontaktuj się z nami

 

1 lipca 2019

Darmowa aplikacja AutoCB
Rozmawiaj, Pytaj, Ostrzegaj!

Do użytkowników AutoMapy na iPhone’ach trafiła najnowsza wersja aplikacji z obsługą CarPlay. AutoMapa jest pierwszym polskim produktem, który po spełnieniu restrykcyjnych wymogów Apple dotyczących certyfikacji, został dopuszczony do dystrybucji i użytkowania na systemach wbudowanych w samochodach.
6 maja 2019

AutoMapa zwycięża w teście
nawigacji magazynu Auto Moto!

AutoMapa zwyciężyła w teście nawigacji magazynu „Auto Moto”. Dziennikarze porównali w teście drogowym 9 aplikacji nawigacyjnych. Oprócz AutoMapy wzięto pod lupę Navi Experta, Google Maps, Apple Maps, Waze, Yanosika, Here, Navitela oraz TomTom Go Mobile.
24 kwietnia 2019

AutoCB!
Pierwsze CB Radio w nawigacji!

Producenci AutoMapy opublikowali najnowszą wersję najpopularniejszej polskiej nawigacji wyposażoną po raz pierwszy w mobilne CB Radio. AutoCB pozwala na rozmowę pomiędzy użytkownikami i łączy w sobie najlepsze cechy klasycznego Radia CB eliminując jednocześnie jego wady: słaby zasięg oraz bałagan w eterze.

Zdjęcia i grafiki

Program
Zdjęcia
Inne
28 sierpnia 2018

Tryb tabletowy w AutoMapie

Tryb tabletowy będzie się charakteryzował większymi przyciskami i lepszym wykorzystaniem większego ekranu. Zmiany obejmują również interfejs. Można teraz uzyskać dokładne informacje na temat wysokości nad poziomem morza i współrzędnych geograficznych. Poziom szczegółowości informacji można dostosować samemu.

Telepolis.pl

27 sierpnia 2018

Tablet jako nawigacja

Jedna z najpopularniejszych rodzimych nawigacji samochodowych staje się coraz lepsza. AutoMapa w wersji na Androida cały czas otrzymuje nowe funkcje. Nawigacja zyskała lepszy interfejs i obsługę głosową, następnie dodana została opcja oszczędzania energii. Natomiast teraz twórcy poinformowali o wprowadzeniu nowego trybu, który skierowany jest dla tabletów.

Dobreprogramy.pl

26 sierpnia 2018

Wyszukiwanie głosowe w AutoMapie iOS!

AutoMapa w wydaniu na iOS-a, wraz z aktualizacją 7.4, otrzymała wyczekiwaną obsługę głosową. Wreszcie, bez korzystania z klawiatury, można w nawigacji użyć komendy głosowej, aby rozpocząć prowadzenie do wybranego adresu lub punktu POI.

Dobreprogramy.pl