fbpx

Biuro prasowe

informacje dla mediów

Skontaktuj się z nami

 

31 października 2019

AutoMapa z aktualną organizacją
ruchu w dniu Wszystkich Świętych

AutoMapa dołącza do AppGallery - sklepu z aplikacjami przeznaczonymi dla urządzeń Huawei i Honor!
17 października 2019

AutoMapa dołącza do
Huawei AppGallery!

AutoMapa dołącza do AppGallery - sklepu z aplikacjami przeznaczonymi dla urządzeń Huawei i Honor!
27 września 2019

Dotknij i jedź!
Nowa AutoMapa Android!

AutoMapa udostępniła nową wersję aplikacji dla iPhone wprowadzając m.in możliwość aktualizacji ograniczeń prędkości bezpośrednio z aplikacji i nowy, pełnoekranowy tryb zgłoszeń obiektów w AutoRadarze!

Zdjęcia i grafiki

Program
Zdjęcia
Inne
28 sierpnia 2018

Tryb tabletowy w AutoMapie

Tryb tabletowy będzie się charakteryzował większymi przyciskami i lepszym wykorzystaniem większego ekranu. Zmiany obejmują również interfejs. Można teraz uzyskać dokładne informacje na temat wysokości nad poziomem morza i współrzędnych geograficznych. Poziom szczegółowości informacji można dostosować samemu.

Telepolis.pl

27 sierpnia 2018

Tablet jako nawigacja

Jedna z najpopularniejszych rodzimych nawigacji samochodowych staje się coraz lepsza. AutoMapa w wersji na Androida cały czas otrzymuje nowe funkcje. Nawigacja zyskała lepszy interfejs i obsługę głosową, następnie dodana została opcja oszczędzania energii. Natomiast teraz twórcy poinformowali o wprowadzeniu nowego trybu, który skierowany jest dla tabletów.

Dobreprogramy.pl

26 sierpnia 2018

Wyszukiwanie głosowe w AutoMapie iOS!

AutoMapa w wydaniu na iOS-a, wraz z aktualizacją 7.4, otrzymała wyczekiwaną obsługę głosową. Wreszcie, bez korzystania z klawiatury, można w nawigacji użyć komendy głosowej, aby rozpocząć prowadzenie do wybranego adresu lub punktu POI.

Dobreprogramy.pl