Praca u nas

Aktualnie poszukujemy:

Programista PHP / JS (2 stanowiska)

Dołącz do naszego zespołu WebTeam, tworzącego zaawansowane aplikacje wspierające logistykę największych firm w Polsce - DPD, Allegro czy Pyszne.pl. Rozbudowuj z nami serwis mapowy Targeo.pl który aktualnie odwiedza ponad 5 mln unikalnych użytkowników miesięcznie! Zapraszamy!

Zadania:

  • Współtworzenie aplikacji webowych AutoMapa i Targeo
  • Testowanie tworzonych aplikacji
  • Tworzenie dokumentacji stworzonych rozwiązań
  • Wsparcie wdrożeniowe klientów biznesowych

Kwalifikacje:

  • Wykształcenie wyższe ścisłe (preferowane IT)
  • Przynajmniej roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Biegła znajomość PHP - OOP obiektowy (surowy, CLI, bez frameworków)
  • Biegła znajomość SQL/ PostgreSQL oraz umiejętność optymalizacji szybkości zapytań i indeksów
  • Przynajmniej podstawowa znajomość JavaScript jQuery + HTML5 + CSS3.
  • Podstawowa znajomość Linuxa
  • Biegła znajomość języka polskiego w mowie i piśmie
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na rozumienie i tworzenie dokumentacji technicznej.
  • Wysoka samodzielność i umiejętność planowania pracy
  • Portfolio działających projektów
  • Możliwość pracy stacjonarnej (Warszawa Mokotów) lub częściowo zdalnej

Mile widziane

  • Doświadczenie w obszarze GIS
  • Doświadczenie z dużymi bazami danych (10 mln +)
  • Doświadczenie w skalowalnych środowiskach
  • Znajomość baz nonSQL (Redis, MongoDB)

Dodatkowe informacje:

Prosimy o przesłanie CV wraz z portfolio projektów, określenie terminu dyspozycyjności oraz oczekiwań finansowych.

Adres: praca@automapa.pl