AutoMapa - aktualne oferty pracy

Dołącz do zespołu
AutoMapa

może czekamy właśnie na Ciebie...

Aktualnie poszukujemy

Programista PHP / JS [COD-P]

Zadania:

  • Współtworzenie aplikacji webowych AutoMapa / AutoMapa Enterprise / Targeo.
  • Testowanie tworzonych aplikacji
  • Tworzenie dokumentacji stworzonych rozwiązań
  • Wsparcie wdrożeniowe klientów biznesowych.

Kwalifikacje:

  • Wykształcenie wyższe ścisłe (preferowane IT)
  • Przynajmniej roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Biegła znajomość PHP - OOP obiektowy (surowy, CLI, bez frameworków)
  • Biegła znajomość SQL/ PostgreSQL oraz umiejętność optymalizacji szybkości zapytań i indeksów
  • Przynajmniej podstawowa znajomość JavaScript jQuery + HTML5 + CSS3.
  • Podstawowa znajomość Linuxa
  • Biegła znajomość języka polskiego w mowie i piśmie
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na rozumienie i tworzenie dokumentacji technicznej.
  • Wysoka samodzielność i umiejętność planowania pracy
  • Portfolio działających projektów.
  • Gotowość do pracy stacjonarnej (Warszawa Mokotów).

Mile widziane:

  • Doświadczenie w obszarze GIS
  • Doświadczenie z dużymi bazami danych (10 mln +).
  • Doświadczenie w skalowalnych środowiskach.
  • Znajomość baz nonSQL (Redis, MongoDB)

Dodatkowe informacje:

Prosimy o przesłanie CV wraz z portfolio projektów, określenie terminu dyspozycyjności oraz wymagań finansowych.

Nie ma Cię na liście?

Jeżeli na powyższej liście nie znajduje się aktualnie Twoja specjalizacja, ale chcesz dołączyć do naszego zespołu i współtworzyć produkty i usługi AutoMapa – prześlij nam swoje CV i napisz co chciałabyś/chciałbyś robić.

Zostań betatesterem AutoMapy

Czytaj więcej