fbpx

Dołącz do zespołu
AutoMapa

może czekamy właśnie na Ciebie...

Aktualnie poszukujemy

Programista PHP/JS [COD-P]

Zadania:

  • Współtworzenie aplikacji webowych AutoMapa / Targeo.
  • Testowanie tworzonych aplikacji
  • Tworzenie dokumentacji stworzonych rozwiązań
  • Wsparcie wdrożeniowe klientów biznesowych.

Kwalifikacje:

  • Wykształcenie wyższe ścisłe (preferowane IT)
  • Przynajmniej roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Biegła znajomość PHP - obiektowy (surowy, bez frameworków, CLI)
  • Znajomość przynajmniej jednego języka server-side (poza PHP)
  • Biegła znajomość SQL/ PostgreSQL oraz umiejętność optymalizacji szybkości zapytań i indeksów
  • Znajomość Linuxa
  • Przynajmniej podstawowa znajomość JavaScript/HTML5/CSS3.
  • Biegła znajomość języka polskiego w mowie i piśmie
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na rozumienie i tworzenie dokumentacji technicznej.
  • Wysoka samodzielność i umiejętność planowania pracy
  • Portfolio działających projektów.
  • Gotowość do pracy stacjonarnej (Warszawa Mokotów).

Mile widziane:

  • Doświadczenie z dużymi bazami danych (10 mln +).
  • Doświadczenie w skalowalnych środowiskach.
  • Znajomość baz nonSQL (Redis, MongoDB)
  • Doświadczenie w obszarze GIS

Dodatkowe informacje:

Prosimy o przesłanie CV wraz z portfolio projektów oraz określenie terminu dyspozycyjności

Specjalista ds. marketingu i social media [MKT-J]

Zadania:

  • Przygotowywanie wartościowych materiałów produktowych (artykuły, newsy, etc)
  • Zarządzanie treściami w Social Media (FB, LinkedIn, Twitter, YouTube, Instagram)
  • Organizacja i koordynacja zaplanowanych akcji marketingowych
  • Inicjowanie nowych pomysłów
  • Budowanie i utrzymywanie stałych relacji z mediami lokalnymi i ogólnopolskimi.
  • Przygotowanie prezentacji, zestawień, raportów i rekomendacji.

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (marketing lub zbliżone)
  • Przynajmniej roczne doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Swoboda w posługiwaniu się słowem pisanym.
  • Biegła znajomość języka polskiego w mowie i piśmie.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym tworzenie prostych tekstów.
  • Gotowość do pracy stacjonarnej (Warszawa Mokotów)

  • Znajomość podstawowej obsługi programów do edycji grafiki (np. PS)
  • Doświadczenie w segmencie B2B
  • Doświadczenie we współpracy z mediami i agencjami reklamowymi
  • Praktyczna wiedza z kampanii mailingowych.

Prosimy o przesłanie CV wraz z wybranymi tekstami autorskimi (profil FB, artykuły, etc) oraz określenie terminu dyspozycyjności i oczekiwań finansowych.

Nie ma Cię na liście?

Jeżeli na powyższej liście nie znajduje się aktualnie Twoja specjalizacja, ale chcesz dołączyć do naszego zespołu i współtworzyć produkty i usługi AutoMapa – prześlij nam swoje CV i napisz co chciałabyś/chciałbyś robić.

Zostań betatesterem AutoMapy

Czytaj więcej