fbpx

Dołącz do zespołu
AutoMapa

może czekamy właśnie na Ciebie...

Aktualne oferty pracy

Manager sprzedaży reklam (AutoMapa i Targeo) [SAL-AT]

Opis stanowiska:

  • Współpraca z domami mediowymi w zakresie sprzedaży i obsługi kampanii reklamowych w serwisach internetowych, mobilnych i aplikacjach.
  • Planowanie, monitorowanie i raportowanie realizacji kampanii reklamowych.
  • Opracowywanie ofert i obsługa zapytań handlowych.

Wymagania

  • Gotowość do pracy w sprzedaży.
  • Motywacja, inicjatywa, przedsiębiorczość i zorientowanie na cel.
  • Doskonała komunikatywność.
  • Profesjonalizm w podejściu do klienta.

Mile widziane:

  • Doświadczenie branżowe
  • Własna sieć kontaktów

Dodatkowe informacje:

Prosimy o przesłanie CV oraz określenie terminu dyspozycyjności

Programista aplikacji mobilnych Java, C++ lub Objective-C (praca zdalna) [COD-C]

Opis stanowiska (praca zdalna):

  • Tworzenie aplikacji mobilnych od podstaw.
  • Utrzymywanie i rozwijanie aplikacji na platformy Android i/lub iOS
  • Testowanie tworzonych aplikacji
  • Tworzenie dokumentacji stworzonych rozwiązań

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (IT)
  • Przynajmniej dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość wybranego API: Android (Java lub C++) i/lub iOS (Objective-C)
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na rozumienie dokumentacji technicznej
  • Wysoka samodzielność i umiejętność planowania pracy

  • Znajomość innych API
  • Znajomość programowania wielowątkowego, zarządzania pamięcią i optymalizacji
  • Znajomość trendów technologicznych i UX
  • Portfolio / ciekawa aplikacja mobilna

Prosimy o przesłanie CV wraz z portfolio projektów oraz określenie terminu dyspozycyjności

Specjalista GIS

  • Pozyskiwanie i wprowadzanie danych wektorowych niezbędnych do produkcji map cyfrowych zasilających system nawigacji samochodowej AutoMapa i portal Targeo.
  • Aktualizacja danych wektorowych.
  • Wprowadzanie blokad czasowych do systemu GIS.
  • Uczestniczenie w innych pracach wynikających z bieżącego funkcjonowania zespołu.

Wymagania

  • Doświadczenie
  • Wykształcenie wyższe z zakresu geodezji, kartografii, fotogrametrii, teledetekcji lub podobne
  • Minimum roczne doświadczenie w pracy z systemami informacji przestrzennej
  • Doświadczenie w pracy z co najmniej jednym z programów: Geomedia, ArcGIS, MapInfo, QGIS
  • Praktyczna znajomość standardów stosowanych w bazach GIS
  • Dokładność, rzetelność i samodzielność

  • Znajomość języka SQL
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Doświadczenie w pracy z bazami danych (MS SQL Server, PostgreSQL)
  • Prawo jazdy kat. B (gotowość do wyjazdów służbowych)

Rekrutuj do nas

Jeżeli na powyższej liście nie znajduje się aktualnie Twoja specjalizacja, ale chcesz dołączyć do naszego zespołu i współtworzyć produkty i usługi AutoMapa – prześlij nam swoje CV i napisz co chciałabyś/chciałbyś robić.

Zostań betatesterem AutoMapy

Czytaj więcej