AutoMapa z aktualną organizacją ruchu w dniu Wszystkich Świętych

2019-10-30

AutoMapa opracowała iudostępniła zaktualizowane dane dotyczące organizacji ruchu na drogach wokółcmentarzy obowiązujące podczas dnia Wszystkich Świętych.

Nadchodzący weekend dla wielu kierowców stać będzie pod znakiem podróży na groby najbliższych. Jak co roku wokół cmentarzy zmieniana jest organizacja ruchu. Wiele ulic staje się jednokierunkowych, część zostaje zamknięta dla ruchu pojazdów, jak również pojawiają się nowe zakazy parkowania.

AutoMapa rokrocznie aktualizuje te dane wokół wszystkich polskich nekropolii, uwzględniając jednocześnie bieżące informacje dotyczące ruchu drogowego, punktów kontroli i wypadków. Dodatkowo, w tym roku zaktualizowane zostały dane dotyczące samych cmentarzy.

W sprawnym poruszaniu się po drogach pomogą również dodatkowe usługi AutoMapy takie jak AutoCB, czyli mobilne CB Radio pozwalające na swobodną rozmowę pomiędzy użytkownikami. To najszybszy sposób na wymianę informacji dotyczących bieżącej sytuacji wokół cmentarzy i na trasach dojazdowych do nekropolii.

Wszystko to pozwoli na sprawne dotarcie na miejsce nawet podczas zwiększonego natężenia ruchu i poważnych zmianach na drogach. Co szczególnie ważne, ze strony użytkownika nie jest wymagane żadne dodatkowe działanie. Wszelkie informacje drogowe są wprowadzane on-line w czasie rzeczywistym.

Nadchodzący weekend to również doskonała okazja dla nowych użytkowników AutoMapy do sprawdzenia jej zalet w praktyce. Wystarczy pobrać program na urządzenie z Androidem, a następnie, podczas logowania, skorzystać z opcji "Wybierz kod promocyjny" i wprowadzić kod: NAJLEPSZA, by uzyskać darmową nawigację przez cały listopad.