Daj się poprowadzić!

Nawigacja, z którą bezpiecznie dojedziesz w każde miejsce.
#Teraz z obsługą Android Auto!

AutoMapa prowadzi dokładnie do celu, w oparciu o szczegółowe, autorskie mapy i dane Traffic. A do tego niezawodnie działa także offline, czyli wszędzie, gdzie tylko potrzebujesz - na leśnej drodze, nad jeziorem, gdy ustawiasz trasę w podziemnym garażu, w samolocie…

Pobierz aplikację AutoMapa z Google PlayPobierz aplikację AutoMapa z Huawei AppGalleryPobierz aplikację AutoMapa z App Store
AutoMapa Targeo to największy polski serwis mapowy

Największy polski serwis mapowy

Wyznacz trasę i prześlij na swój telefon.

Czasem lepiej planuje się drogę przy dużym ekranie komputera, a potem lepiej korzysta się z nawigacji na smartfonie. Szczególnie, gdy po drodze czekają różne atrakcje do odwiedzenia. Serwis mapowy AutoMapa Targeo, dzięki chmurze usług MapCloud, synchronizuje się z nawigacją i umożlliwia odczyt zapisanych na Targeo tras. Możliwe jest planowanie drogi komunikacją miejską lub autem, z przystankami po drodze, a nawet z automatyczną optymalizacją trasy (dla usługi PRO). Taką mapę możesz zapisać w ulubionych, wydrukować lub przesłać na telefon, by poprowadziła Cię AutoMapa.

Przejdź do mapy
Interface użytkownika AutoCB w aplikacji nawigacyjnej AutoMapa

Mobilki, jak droga na Gdańsk?

Jak mieć kontakt z innymi kierowcami.

Ruszasz w drogę i chcesz poznać sytuację na trasie? Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Włącz AutoCB – połączenie cyfrowego CB radia z walkie-talkie i rozmawiaj z innymi kierowcami.

Dowiedz się więcej
Pobierz AutoCB z Google Play
AutoMapa Enterprise pomaga rozwijać biznes - geomarketing

Oferta dla biznesu

Wsparcie w zarządzaniu pracą zespołów kurierskich, optymalizacje tras i dostaw.

AutoMapa Enterprise oferuje rozwiązania serwerowe dla firm m.in. w zakresie zarządzania
i optymalizacji dostaw last-mile, geokodowania, telematyki, analiz sieci logistycznych i wizualizacji danych przestrzennych, a także biblioteki programistyczne API zaawansowanych funkcji mapowych do dalszej integracji przez klientów korporacyjnych. 

Dowiedz się więcej