Baza wiedzy

[F3] Jak przenieść licencję na inne urządzenie?

Licencja AutoMapy pozwala na korzystanie z programu i map na jednym urządzeniu. Rejestracja wiąże numer licencji z urządzeniem, na którym instalujemy AutoMapę. Tzn. z komputerem PC, urządzeniem przenośnym lub z kartą SD (tylko w przypadku instalacji na urządzeniu przenośnym).

W przypadku mapy zainstalowanej i zarejestrowanej do karty SD, możliwe jest przeniesienie AutoMapy do innego urządzenia o tym samym systemie operacyjnym -> Sprawdź - wtedy odblokowanie licencji zazwyczaj nie jest potrzebne.

Jeżeli użytkownik od czasu pierwszej rejestracji, rejestruje ją cały czas podając ten sam adres e-mail i nazwę użytkownika, co 6 miesięcy nasz system umożliwia automatyczne odblokowanie licencji w celu przeniesienia jej na inne urządzenie.

Standardowo zezwalamy na wymianę sprzętu na życzenie użytkownika raz na pół roku. W szczególnych przypadkach (np. uszkodzenie, lub kradzież urządzenia) staramy się iść użytkownikom na rękę, a każdy przypadek rozpatrywany jest indywidualnie. Przy konieczności resetu licencji zalecamy korzystanie z formularza dostępnego na stronie www.AutoMapa.pl/reset

We wszelkich innych przypadkach prosimy o kontakt z pomocą techniczną.


Ogólne

Poradnik wideo

AutoMapa Traffic

Mapa

AutoMapa dla Windows

Instalacja i aktualizacja

Rejestracja

Licencja

Program

Punkty POI

Zgodność z urządzeniami

Odbiorniki GPS

AutoMapa dla iOS

AutoMapa dla Android