Baza wiedzy

[G5] Czy mogę zainstalować AutoMapę jednocześnie na komputerze PC i urządzeniu przenośnym?

Z jednej licencji AutoMapy korzystać można tylko w obrębie jednej platformy. Czyli jeżeli korzystają Państwo z AutoMapy na urządzeniu przenośnym, to niemożliwe będzie zainstalowanie jej na komputerze PC i odwrotnie.

Aby wygodnie planować trasę przejazdu na komputerze PC, polecamy:

- skorzystać z serwisu www.targeo.pl - zawiera on mapę tego samego dostawcy map co AutoMapa. Korzystając z Targeo.pl można wyznaczyć trasę, zapisać ją na dysku w formacie .atm, po czym wczytać w AutoMapie na urządzeniu przenośnyml.
-dla urządzeń z dostępem do Internetu można zaimportować trasę na podstawie wygenerowanego kodu PIN w serwisie Targeo.pl. Instrukcja do pobrania znajduje się tutaj.
- w przypadku urządzeń z systemem Windows Mobile, istnieje możliwość skorzystania z oprogramowania, które poprzez synchronizacje z komputerem, wyświetla ekran palmtopa na ekranie komputera PC, umożliwiając obsługę przy pomocy klawiatury i myszki np. www.mymobiler.com
- oczywiście najwygodniejszym rozwiązaniem jest zakup osobnej licencji - w tym celu prosimy wejść na www.AutoMapa.pl ->Sprzedaż -> Tu kupisz AutoMapę.


Ogólne

Poradnik wideo

AutoMapa Traffic

Mapa

AutoMapa dla Windows

Instalacja i aktualizacja

Rejestracja

Licencja

Program

Punkty POI

Zgodność z urządzeniami

Odbiorniki GPS

AutoMapa dla iOS

AutoMapa dla Android