Informacja prasowa

Kryński rysuje dla AutoMapy!

22.01.2018

AutoMapa nawiązała współpracę z Pawłem Kryńskim, jednym z najpopularniejszych polskich rysowników.


Co tydzień, facebookowym profilu AutoMapy i stronie WWW, pojawiają się nowe grafiki Pawła Kryńskiego, który w typowy dla siebie, ironiczny sposób komentuje rzeczywistość.

Oryginalne grafiki opatrzone autografem autora będą nagrodą w konkursie dla użytkowników AutoMapy.

Paweł Kryński (ur. 1975) jest rysownikiem, ilustratorem, storyboardzistą, twórcą plakatu społecznego i reklamowego. Swoje rysunki satyryczne publikował w magazynach „Piłka Nożna”, „Activist!”, „WIK”, „Home & Market”, „Gentleman”, „Golf & Life”, „Gazeta Wyborcza” i Portalu TVN24. Jego prace z obszaru plakatu społecznego i reklamowego były wielokrotnie nagradzane w kraju i zagranicą.

-Jesteśmy szczęśliwi, że udało nam się nawiązać współpracę z Pawlem. Jego charakterystyczna kreska i celne komentarze są jego znakiem rozpoznawczym. Cieszymy się, że wesprze on AutoMapę tym, co ma najlepsze.” - powiedział Janusz M. Kamiński, szef PR i marketingu AutoMapy.

Nowe prace Pawła Kryńskiego pojawiają się co piątek na facebookowym profilu AutoMapy pod adresem http://www.facebook.com/AutoMapa, na stronie www.AutoMapa.pl oraz w innych serwisach społecznościowych AutoMapy.

Kosmiczny patrol