Informacja prasowa

Bezpłatna AutoMapa w T-Mobile najlepsza na majówkę!

26.04.2018

Aktywuj AutoMapę w sieci T-Mobile i korzystaj za darmo z nawigacji przez 30 dni!


AutoMapa we współpracy z T-Mobile przygotowała specjalną ofertę na zbliżający się długi, majowy weekend. Użytkownicy aktywujący abonament AutoMapa w T-Mobile otrzymają bezpłatny, 30-dniowy dostęp do najpopularniejszej polskiej nawigacji!

Najnowsza AutoMapa 5 posiada m.in głosową obsługę wyszukiwania adresów, możliwość wymiany ostrzeżeń o radarach i patrolach oraz nowy interfejs użytkownika. Dzięki aktualnym informacjom o ruchu drogowym i utrudnieniach podróże, nie tylko podczas majówki, staną się przyjemnością. 

-Sprawdzona nawigacja to dziś niezbędny element nie tylko przy okazji wakacyjnych wyjazdów, ale również podczas codziennych dojazdów w znanej okolicy. Podaje optymalną trasę uwzględniającą aktualne natężenie ruchu i inne utrudnienia, a w momencie wyjazdu znamy precyzyjnie czas, kiedy będziemy na miejscu. Planowanie z użyciem nawigacji pozwoli uniknąć takich zatorów, jakie miały miejsce podczas ubiegłorocznych powrotów z majówki, gdzie korki wjazdowe w miastach sięgały nawet trzech godzin.” - powiedział Rafał Mikołajczak, prezes zarządu AutoMapy.

Aby skorzystać z bezpłatnego, 30-dniowego dostępu do AutoMapy użytkownicy sieci T-Mobile powinni odwiedzić stronę https://kup.automapa.pl/t-mobile i aktywować usługę.

AutoMapa 5 z abonamentem w sieci T-Mobile jest dostępna telefonów z systemem Android. Wersja dla iPhone i iPad jest w przygotowaniu i  zostanie udostępniona w najbliższym czasie.