Informacja prasowa

Szósta aktualizacja map 2016!

2016-12-31

Nowe miasta, nowe odcinki dróg i duża aktualizacja bazy adresowej. Już po raz szósty w tym roku użytkownicy AutoMapy otrzymali aktualizację map Polski i Europy!


Do użytkowników AutoMapy trafiła kolejna tegoroczna aktualizacja map Polski i Europy stanowiąca najprecyzyjniejszy obraz sieci drogowej na koniec 2016 roku. W związku ze zmianami administracyjnymi, jakie weszły w życie z dniem 1 stycznia 2017r. status miast zyskały Mielno, Morawica, Opatówek, Rejowiec. Dołączają one tym samym do listy miast z pełnymi planami nawigacyjnymi.

Koniec roku to również czas wzmożonych prac na drogach. W aktualnych mapach AutoMapa prowadzi m.in przez nowo oddane odcinki dróg pomiędzy Wejherowem i Gościcinem przez Zybertowo oraz mostem al. Rodła w Malborku, który jest już drogą dwujezdniową. Do otwarcia poprzez technologię LiveDrive! gotowe są również

W bieżącej aktualizacji znalazło się również miejsce na gruntowną weryfikację i aktualizację adresów gminnych w województwach: opolskim, śląskim i mazowieckim.

Na koniec 2016 roku dane w AutoMapie obejmują m.in: