AutoMapa®

Precyzyjne mapy - AutoMapa to pełna mapa topograficzna i szczegóły do pojedynczego adresu i budynku.

Informacje dla prasy

Zawsze na czas z AutoMapą

2007-02-23

Punktualność to pierwszy krok do sukcesu szczególnie, gdy nasza praca opiera się głównie na bezpośrednim kontakcie z klientem. AutoMapa pomaga dojechać do celu, pomimo ograniczeń czasowych i dużego natężenia ruchu.

Jeżeli nie siedzisz za biurkiem, tylko jeździsz ze spotkania na spotkanie, ten tekst skierowany jest właśnie do ciebie. Podróże w interesach, spotkania, wyścig z czasem to dla handlowca czy serwisanta chleb powszedni. Jak więc tu się nie spóźnić, gdy w ciągu godziny musimy znaleźć się na drugim końcu zakorkowanego miasta, a jeszcze gorzej gdy jednego dnia mamy przenieść się z jednej aglomeracji do drugiej? Efektywność w tych zawodach zakłada częsty, osobisty kontakt z klientem, gdyż tylko taki sposób gwarantuje wynegocjowanie odpowiedniej liczby zamówień. Nawet najlepiej ustalony plan dnia może zaburzyć niespodziewany korek na drodze bądź zmiana organizacji ruchu. AutoMapa pomoże zaoszczędzić czas, pozwoli optymalnie zaplanować trasę w obrębie miasta, czy regionu, a nawet kraju.

AutoMapa to system nawigacji, oparty na unikalnych i bardzo szczegółowych mapach cyfrowych, aktualizowanych trzy razy do roku. Wystarczy wpisać adres i bez zbędnego kluczenia docieramy do celu. Korek? Żaden problem. AutoMapa wyszuka za nas alternatywną drogę dojazdu. Przy planowaniu na jeden dzień dużej ilości spotkań, przydatna okazuje się funkcja wytyczania trasy PRZEZ. Za jej pomocą tworzymy listę adresów, które zamierzamy odwiedzić zanim dotrzemy do celu. AutoMapa błyskawicznie wytyczy najkrótszą i najdogodniejszą drogę, dzięki czemu bez stresu wykonamy plan dnia. A co jeśli nie jesteśmy w stanie planować spotkań z wyprzedzeniem, jako pracownicy serwisu na bieżąco wypełniamy spływające zlecenia. Nic prostszego, dodając punkt pośredni AutoMapa momentalnie zmodyfikuje trasę.

Praca handlowca to często spotkania na terenie dużych aglomeracji. Korki, niespodziewane zmiany organizacji ruchu czy remonty to zmora każdego kierowcy. Powodują dodatkowy, niepotrzebny stres utrudniając nam punktualne dotarcie do celu. AutoMapa oferuje rozwiązanie. Jest nim funkcja automatycznej korekty, która sama się włącza, gdy tylko zboczymy z zaplanowanej trasy, w oka mgnieniu wyznaczając alternatywną drogę. Dodatkowo dzięki funkcji blokowania wyłączonych z ruchu ulic wyklucza niespodzianki.

Program AutoMapa od dawna sprawdza się w pracy Sebastiana Broneckiego pracownika CSS S.A. „Praca Dyrektora Sprzedaży dużej firmy informatycznej wiąże się z bardzo napiętym kalendarzem. Punktualność jest wielką sztuką szczególnie przy prowadzeniu równocześnie kilku projektów w wielu różnych częściach Polski. Każde spóźnienie lub kłopoty z dojazdem negatywnie wpływają na profesjonalizm i relacje z klientem powodując niepotrzebne emocje. Od kiedy korzystam z AutoMapy nie muszę pospiesznie wertować mapy w poszukiwaniu siedziby klienta, a przewidywany czas dojazdu precyzyjnie pomaga mi określić, kiedy dotrę na miejsce. AutoMapa pozwala mi dokładnie zaplanować kalendarz spotkań na cały dzień. Dzięki nawigacji mogę się wreszcie skupić na służbowych zadaniach bez obaw, że po drodze gdzieś się zgubię”.

AutoMapa może okazać się idealnym systemem do usprawnienia organizacji pracy dużych firm zajmujących się produkcją, dystrybucją czy serwisem. Za jej pomocą można stworzyć bazę punktów użytkownika, adresy kontrahentów, listę hoteli, z którymi korporacja ma podpisane umowy najmu. Tego typu informacje mogą znacząco wpłynąć na podniesienie wydajności pracy.

Copyright ® Aqurat sp. z o.o. & Geosystems sp. z o.o.
Projekt: www.IguanaStudio.pl

w3