AutoMapa®

Precyzyjne mapy - AutoMapa to pełna mapa topograficzna i szczegóły do pojedynczego adresu i budynku.

Informacje dla prasy

Krzysztof Hołowczyc poleca AutoMapę

2006-12-19

AutoMapa na gwiazdkę

Nadchodzą Święta Bożego Narodzenia. Radość jaką sprawiamy bliskim, dzięki świątecznym upominkom to nieodłączny element wigilijnego wieczoru. Najważniejsze jest to, by ofiarowywane prezenty niosły ze sobą emocje i były osobistym wyrazem uczuć wobec drugiego człowieka. AutoMapa - najlepszy w Polsce system do nawigacji satelitarnej – to nie tylko prezent, to również życzenie, by nasi bliscy zawsze bezpiecznie i bez przeszkód wracali do domu.

Okres poprzedzający Boże Narodzenie to czas, kiedy AutoMapa może się okazać wyjątkowo przydatna ze względu na większe niż zazwyczaj natężenie ruchu drogowego oraz pośpiech kierowców. Oparta na najdokładniejszych mapach cyfrowych i satelitarnym systemie określania pozycji GPS bezbłędnie poprowadzi do celu. Najkrótszą lub najszybszą drogą. Zarówno przez zakorkowane ulice miasta jak i w najbardziej odległy zakątek kraju. AutoMapa to nieoceniona pomoc nawet w czasie największej śnieżycy i mgły.

Z AutoMapą kierowca nigdy nie jest sam - właściwą drogą poprowadzi niezawodny pilot, wskaże alternatywną drogę przejazdu pozwalając na ominięcie korków, bądź robót drogowych. W tym roku lektorem AutoMapy został Krzysztof Hołowczyc, autorytet w dziedzinie motoryzacji, który używa jej na co dzień i poleca innym kierowcom:
 „AutoMapa to świetny sposób na ułatwienie podróży. Nie muszę już przed każdym wyjazdem wertować papierowych map. Po prostu wybieram cel podróży, a system sam kieruje mnie do niego. Polecam AutoMapę jako doskonały prezent świąteczny dla wszystkich zmotoryzowanych. – mówi Krzysztof Hołowczyc

Ogromna ilość danych zawarta w AutoMapie pozwala poczuć się pewnie nawet na najmniej uczęszczanych drogach. Ułatwi dotarcie do wszystkich polskich miast i miejscowości. AutoMapa bez trudu wyszuka również najbliżej położony bankomat lub stację benzynową, odnajdzie ulubioną restaurację czy sklep. Dla wybierających się w długie trasy, do poprawy bezpieczeństwa przejazdu przyczyni się wbudowany w AutoMapę system wczesnego ostrzegania informujący o miejscach, gdzie należy zachować szczególną ostrożność, takich jak czarne punkty lub miejsca monitorowane przez radary i fotoradary.

System nawigacji AutoMapa pod świąteczną choinką sprawi radość każdemu, kto ceni sobie komfort i bezpieczeństwo jazdy.

Copyright ® Aqurat sp. z o.o. & Geosystems sp. z o.o.
Projekt: www.IguanaStudio.pl

w3