AutoMapa®

Precyzyjne mapy - AutoMapa to pełna mapa topograficzna i szczegóły do pojedynczego adresu i budynku.

Informacje dla prasy

AutoMapa REC - Twój głos w nawigacji GPS

2009-11-26

AutoMapa i serwis Miplo.pl udostępnili program AM REC – rewolucyjne narzędzie do tworzenia własnych komunikatów nawigacyjnych oraz komunikatów dla Użytecznych Punktów (POI) w nawigacji GPS.

Aplikacja AM REC daje wspaniałe możliwości użycia własnego głosu, jako podkładu głosowego w nawigacji. Prostota i intuicyjność obsługi to największe zalety programu. W przejrzysty sposób przedstawione są opcje programu służące do nagrywania, odtwarzania i synchronizowania nagranych głosów z AutoMapą.

Poza możliwością nagrywania komunikatów nawigacyjnych, program pozwala na nagrywanie komunikatów ostrzegawczych dla kategorii Użytecznych Punktów (POI). Wymagający użytkownicy z pewnością docenią możliwości zmiany parametrów nagrywanego głosu oraz kalibrację automatu usuwającego ciszę z początku i końca nagrania. Na szczególną uwagę zasługuje tryb nagrywania ciągłego, który znacznie upraszcza nagrywanie komunikatów nawigacyjnych ograniczając rolę użytkownika jedynie do odczytywania pojawiających się komunikatów.

- "Program AM REC jest odpowiedzią na oczekiwania naszych wiernych użytkowników, którzy chcą dopasować AutoMapę do swoich osobistych potrzeb. To również doskonałe narzędzie do tego, aby zrobić bliskiej osobie ciekawy prezent – przygotować do jej AutoMapy własne komunikaty głosowe. Z rozwiązania tego będą szczególnie zadowolone osoby, które niezbyt pewnie czują się za kierownicą, a dla których głos bliskiej osoby będzie stanowił oparcie w podróży". – powiedział Janusz M. Kamiński, Rzecznik prasowy AutoMapy.

Program AM REC można pobrać bezpłatnie ze stron serwisu społecznościowego użytkowników AutoMapy – www.Miplo.pl

Copyright ® Aqurat sp. z o.o. & Geosystems sp. z o.o.
Projekt: www.IguanaStudio.pl

w3